Rozdrabnianie odpadów elektronicznych | STOKKERMILL - K750

Rozdrabniacz odpadów elektronicznych, złom elektroniczny - zorientowany na kabel

Rozdrabnianie odpadów elektronicznych | STOKKERMILL - K750

Rozdrabniacz odpadów elektronicznych K750, sposób na recykling przewodów elektrycznych. Rozdrabniacz przewodów elektrycznych, e-złomu – zorientowana technologia.

Maszyna do recyklingu przewodów elektrycznych na sucho. Młyn do przewodów elektrycznych K750 jest najnowszym modelem z segmentu zastosowań dla  małych przedsiębiorstw wyprodukowanym przez Stokkermill. Dzięki własnemu działowi Badań i Rozwoju Stokkermill jest w stanie zaoferować „małe ale wydajne” maszyny w przystępnych cenach z najniższym kosztem i nakładem pracy na czynności serwisowe. Dwa rodzaje młynów są wyposażone w trzy ostrza obrotowe oraz dwa stacjonarne oraz suchy stół do separacji pozwalają uzyskać od 60 do 80 kg czystej miedzi na godzinę. Jest to doskonała wydajność dla granulatorów tej klasy. Podobnie jak większe maszyny Stokermill K750 jest wyposażony w komponenty marek premiuj występujących na rynku. Są to takie marki jak SKF – dla łożysk, Simens – silniki elektryczne, Schneider and Telemecanique – dla elementów sterowania elektronicznego. Stosowanie komponentów marek premium oprócz oczywistej zalety jaką jest ich trwałość ma jeszcze jedną rzadko dostrzeganą przez klientów cechę – są one dostępne niemal na całym świecie i nawet po upływie 24 miesięcznej gwarancji producenta można łatwo kupić je na własną rękę. 

Rozdrabniacz przewodów elektronicznych oraz e-złomu K750 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozpocząć działalność z recyklingiem przewodów oraz e-złomu lub dla tych, którzy chcą podnosić jakość uzyskiwanego produktu. Sito zamontowane bezpośrednio pod młynem jest dostępne w różnych rozmiarach: 3mm dla klasycznych przewodów elektrycznych o umiarkowanych średnicach, 2mm dla przewodów o małych średnicach (przewody komunikacyjne oraz przewody komputerowe), 4mm dla kabli twardych oraz kabli o większych średnicach. Większe średnice oczek w sicie dostępne na zamówienie. Przewidywany zdolność przerobowa to 60 do 80 kg/h materiału wsadowego (here is not clear for me that this 60/80 kg/h is input of cables or output of clean cooper) . Dzięki dużemu i dobrze wyrażonemu stołowi densymetrycznemu czystość miedzi jest bliska 100%. Pomimo „małych” rozmiarów dostęp do młyna został ułatwiony co zapewnia więcej przestrzeni na czynności związane z jego obsługą. Rozdrabniacz K750 jest maszyną typu „plug and play” czyli maszyną gotową do pracy po dostarczeniu i bardzo łatwą w obsłudze 

  • Czystość materiału wyjściowego – blisko 100%
  • Komponenty maszyny najwyższej jakości 
  • Odsysanie pyłu bezpośrednio ze stoły densymetrycznego 
  • Małą inwestycja i szybkie ROI ( zwrot zainwestowanych pieniędzy) 
  • 24 miesiące gwarancji
Rozdrabnianie odpadów elektronicznych

K750 / 7,5

Moc:

5,5 kW

Wymiary:

120x120x180(h)cm

Masa (kg):

750 kg

Produkt wejściowy:

40-60 Kg/h

Zakres średnic:

0,5 do 20 mm

K750 / 7,5

Moc:

7,5 kW

Wymiary:

120x120x180(h)cm

Masa (kg):

750 kg

Produkt wejściowy:

70-90 Kg/h

Zakres średnic:

0,5 do 25 mm