Ściągacz izolacji do kabli zbrojonych – TECEK I BX

Ściągacz izolacji do kabli ST45100 jest najnowszym modelem maszyny do ściągania izolacji z kabli zaprojektowaną i wyprodukowaną przez Stokkermill. Jej konstrukcja jest oparta na dwóch obrotowych ostrzach tnących mogących ciąć kable o średnicach od 5 do 100 mm. ST45100 jest w stanie ściągać izolację z kabli miękkich oraz kabli o niewielkim zbrojeniu takich jak kable TECEK czy BX. Urządzenie jest wyposażone w dwanaście modułów, których średnice mogą być łatwo dopasowywane poprzez elektrycznie sterowane górne ostrze. Regulacja powoduje zmianę odległości pomiędzy ostrzami co pozwala na przetwarzanie kabli z całego zakresu obsługiwanego przez maszynę. Prędkość regulacji i precyzja cięcia pozwalają na wysoce wydajną pracę w każdych warunkach. ST45100 jest idealnym rozwiązaniem dla przemysłu oraz osób wymagających wysokiej efektywności pracy z  urządzeniem. Maszyna ta to jedno z czterech urządzeń proponowanych przez Stokkermill. Nasza oferta zawiera cztery modele urządzeń pozwalającyhc na ściągniae izolacji z kabli o bardzo małych średnicach do kabli z pełnym zbrojeniem i dużych średnicach.

Ściągacz izolacji z kabli firmy Stokkermill - ST1600 – ściągacz do kabli nieopancerzonych o średnicach od 2 do 35 mm. Główną zaletą tego urządzenia jest prosta i kompaktowa budowa, co przyczynia się do jej niezawodności.  Konstrukcja ST1600 oparta jest na pojedynczym obracanym nożu i rolce prowadzącej. Wszystkie komponenty produkowane są we Włoszech i  składane są w naszej pracowni, to powoduje że nasze maszyny są najlepsze w swojej kategorii.

Wszechstronny ściągacz izolacji z podwójnym systemem cięcia - ST33100 – ekstremalnie wszechstronny ściągacz izolacji. Model ten charakteryzuje podwójny system cięcia kabli. Pierwsze ostrze przeznaczone jest dla kabli miękkich o średnicach od 5 do 30 mm gdzie podwójne cięcie nie jest konieczne. Drugie ostrze przeznaczone jest dla twardych kabli miedzianych lub aluminiowych o średnicy od 30 do 60 mm. Łatwa regulacja i odpowiednia prędkość  powodują, że ST33100 jest przeznaczona dla wszystkich profesjonalnych użytkowników.

Ściągacz do kabli Black Box - 57100 – kable “do gruntu” I kable okrętowe. Innowacyjny i  wyjątkowo wytrzymała maszyna do ściągania izolacji z kabli zbrojonych o średnicach do 150 mm. Aby maszyna działała z pełną wydajnością długość kabli musi zostać zredukowana do 100-150 cm w celu łatwego prowadzenia. Po usunięciu izolacji oraz zbrojenia kable są gotowe do dalszego przetwarzania w liniach do recyklingu kabli Stokkermill.


wszystkie posty